Masaż

ZAPRASZAMY NA CHWILE RELAKSU.
Poprzez różne techniki masażu pomożemy Twojemu organizmowi zregenerować siły, zniwelować negatywny wpływ wysiłku i trudu dnia codziennego. W miłej i spokojnej atmosferze pod okiem wykwalifikowanego personelu zadbamy o odzyskanie harmonii, dobrej energii i zdrowia.

W ofercie:

 • Masaż relaksacyjny
  Masaż przy użyciu aromaterapeutycznych olejków, działa relaksująco, wyciszająco, eliminuje negatywne efekty stresu. Masażysta wykonuje spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne ruchy, których zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.
 • Masaż klasyczny - segmentarny
  Masaż o działaniu relaksującym, usuwa zmęczenie i napięcie mięśniowe, ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. Masaż klasyczny może być całościowy, czyli taki gdzie masowane są kończyny dolne i górne, plecy i kark, brzuch i klatka piersiowa lub częściowy, gdzie masowany jest tylko wybrany przez pacjenta obszar np. same plecy i kark lub nogi.
 • Masaż leczniczy
  Przynosi natychmiastowe uczucie ulgi w bólu, oddziałowuje zdrowotnie, likwiduje wszelkie zaburzenia i dolegliwości ze strony narządów ruchu. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach - dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg.
 • Masaż antycellulitowy
  Polega na intensywnym ugniataniu i oklepywaniu obszarów dotkniętych cellulitem: brzuch, pośladki, uda. Uelastycznia i ujędrnia skórę, zmniejsza symptomy „skórki pomarańczowej“. Poprawia ukrwienie, wzmacnia strukturę skóry, zapobiegając jej wiotczeniu.
 • Klasyczny masaż twarzy
  Uwalnia od napięcia mięśnie twarzy. Pobudza on krążenie krwi, otwierają się pory, do tkanek dociera większa ilość substancji odżywczych. Skóra staje się jędrniejsza. Masaż rozluźnia też mięśnie, których napięcie jest przyczyną powstawania zmarszczek mimicznych. Dzięki temu skóra wygładza się i wygląda młodziej.
 • Masaż twarzy na ampułce ceramidowej
  Polega na pobudzeniu skóry oraz intensywnym nawilżeniu naskórka. Ceramidy w warstwie rogowej ściśle do siebie przylegają, zapewniając nieprzepuszczalną powłokę dla wody oraz decydują o elastyczności skóry i utrzymaniu jej stałej temperatury.
 • Masaż dłoni
  Delikatna skóra dłoni narażona jest na działanie czynników zewnętrznych, częsty kontakt z wodą oraz środkami chemicznymi. Masaż dłoni poprawia cyrkulację krwi, przywraca elastyczność oraz regenerację skórze.
 • Masaż stóp
  Masaż stóp to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Każdy masaż może wspomóc Twoje zdrowie. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.

Beauty Tower - studio medycyny
estetycznej i urody

 

 

tel.12 636-03-70
30-126 Kraków ul. Sołtysa Dytmara 3/U3
email:

www.beautytower.p