Makijaż i rzęsy

W naszym salonie zajmujemy się profesjonalną stylizacją rzęs metodą „jedna do jednej“ (do każdej naturalnej rzęsy przyklejana jest jedna sztuczna).

Jest to obecnie najnowocześniejszy sposób na wydłużenie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. Efekt zabiegu jest niezwykle naturalny, gdyż sztuczne rzęsy są bardzo lekkie i niewiele różnią się od tych naturalnych rosnących na powiece. Nosząc je można zapomnieć o tuszu do rzęs, jego codziennym demakijażu, zalotce czy tzw. kępkach. Ponadto jest to jeden z niewielu zabiegów, podczas których efekt jest widoczny od razu!

Oferujemy zabieg trwałego wydłużania rzęs wykorzystując dwa rodzaje materiałów:

  • jedwabne- są wykonane z protein jedwabiu, a ich budowa jest bardzo zbliżona do naturalnych ludzkich rzęs. Są niezwykle lekkie i dają wysoki komfort noszenia.
  • NOWOŚĆ z futra norek – są wykonane w 100% z futra hodowlanych norek syberyjskich ręcznie otrzymywane i podkręcane, nie barwione bez dodatku substancji chemicznych, sterylizowane, hypoalergiczne. Dają maksymalny komfort noszenia.

Czy zabieg przedłużania rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i nie wpływa na pogorszenie stanu naturalnych rzęs. Cykl trwania rzęs jest regulowany przez organizm człowieka i wynosi od 2 do 3 rzęs. W Tym czasie wszystkie rzęsy rosną i wypadają. Na miejsce każdej wypadniętej rzęsy, do której przyklejona była sztuczna, wyrasta nowa rzęsa, taka sama, jak zawsze.

Czy przed zabiegiem przedłużania rzęs można wykonać hennę lub trwałą?

Farbowanie henną rzęs przed zabiegiem nie jest konieczne, o ile nie są one wyjątkowo jasne. Na życzenie klienta można przeprowadzić ten dodatkowy zabieg, ale tylko przed założeniem sztucznych rzęs. Po przedłużeniu i zagęszczeniu rzęs nie wolno ich poddawać ani farbowaniu, ani trwałej.

Czy po zabiegu przedłużania rzęs można się malować?

Makijaż twarzy i oczu może być stosowany jak dotychczas, co oznacza, że można stosować zarówno podkład, puder, cienie, jak i kredkę. Jeśli zaś chodzi o demakijaż to należy zwrócić uwagę, aby wykorzystywane do tego produkty były beztłuszczowe, czyli wykonane na bazie wody, pianki lub żelu. Stosowanie tuszu do rzęs (nie wodoodpornego) jest możliwe, jednakże tylko na końcówkach rzęs.

Jak długo utrzymuje się efekt pełnych, wytuszowanych rzęs?

Sztuczne rzęsy utrzymują się na naturalnych przez około 2 miesiące, co oznacza że, mniej więcej w połowie tego cyklu (w trzecim, czwartym lub piątym tygodniu) będzie ich połowę mniej. Jest to ilość,która wciąż daje duży efekt spojrzenia. Jest to czas , w którym należy zgłosić się do gabinetu kosmetycznego celem uzupełnienia brakujących rzęs, aby utrzymać idealny wygląd rzęs oraz zapobiec dużym, widocznym wahaniom ich ilości.ylko na końcówkach rzęs.

Jak dbać o przedłużone rzęsy?

Codzienna pielęgnacja sztucznych rzęs polega na jak najmniejszej ingerencji w nie. Nie należy wic ich pocierać, nadmiernie dotykać i zbyt często rozczesywać. Mogłoby to bowiem spowodować wykruszenie się kleju. W pielęgnacji okolic oczu należy wykluczyć wszelkie produkty, których skład chemiczny opiera się na olejach i tłuszczach.

Do demakijażu oczu najlepiej jest używać jednego z trzech preparatów:

  • opartego na bazie pianki
  • opartego na bazie wody (płyn micelarny)
  • lub opartego na bazie żelu

Czy rzęsy można ściągnąć?

Tak, jest to możliwe w gabinecie kosmetycznym przy użyciu przeznaczonego do tego celu preparatu. Z łatwością rozpuszcza on klej stanowiący spoiwo naturalnej rzęsy ze sztuczną, rozdzielając je bez uszkodzenia naturalnie rosnących rzęs.

Beauty Tower - studio medycyny
estetycznej i urody

 

 

tel.12 636-03-70
30-126 Kraków ul. Sołtysa Dytmara 3/U3
email:

www.beautytower.p