Depilacja LightSheer™

LIGHTSHEER™ Diode Laser System jest obecnie najnowocześniejszym laserem diodowym na świecie, w którym zastosowano zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy, co umożliwia całkowite zlikwidowanie niechcianych włosów. Duża moc, odpowiednio długi czas trwania impulsu, sprawiają, że depilacja jest trwała. Niepowtarzalny, odmienny system chłodzenia końcówką ChillTip™ umożliwia aktywne chłodzenie i sprawia, że zniszczeniu ulega większa liczba włosów podczas jednokrotnego przyłożenia do skóry, a także sprawia, iż zabieg jest bezbolesny.

Z tych właśnie względów urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości U.S. FDA oraz certfikaty wszystkich krajów Europejskich.

Light Sheer™ usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Daje gwarancję skuteczności oraz oczekiwany efekt w niewielkiej liczbie zabiegów. Oszczędza bólu, nieprzyjemnych i czasochłonnych  zabiegów pielęgnacyjnych, jest niezastąpiony dla osób, którym zależy na zadbanym wyglądzie, a jednocześnie komforcie w postaci starannej i całkowicie bezpiecznej metody epilacji.

 W Beauty Tower pierwszy zabieg depilacji laserowej zawsze poprzedzony jest konsultacją, podczas której przeprowadzany jest dokładny wywiad, ocena typu skóry i rodzaju włosów oraz wykonujemy próbę laserową na powierzchni, która ma być poddana depilacji.

Przeciwwskazania do zabiegów:

-ciąża

-włosy blond, rude, siwe

-fotodermatoza i choroby pęcherzowe skóry

-bielactwo, łuszczyca, padaczka

-skłonność do bliznowców, do przebarwień

-aktywne infekcje skóry

-rozrusznik serca

-świeża opalenizna, skóra po stosowaniu samoopalaczy, skóra podrażniona

-terapia doustna retinoidami (Roaccutane)

-terapia lekami i ziołami światłouwrażliwiającymi

-terapia miejscowa kremami z Vit.A,C, kwasami owocowymi i lekami złuszczającymi

-wcześniejsza depilacja przez wyrywanie (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne)

-wcześniejsze niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne

Beauty Tower - studio medycyny
estetycznej i urody

 

 

tel.12 636-03-70
30-126 Kraków ul. Sołtysa Dytmara 3/U3
email:

www.beautytower.p